Neden Biz?
Cosmos Boya ile boyanan yüzeylere rötuş yapabilirsiniz. Ürünlerimizin rötüş yapılabilme özelliği sayesinde sadece tamir edilen veya kirlenen alanı boyayarak kullanacağınız boya miktarından, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlarsınız
Tamir edilen / boyanan oda veya mekanları daha hızlı hizmete açabilirsiniz.
Cosmos Boya ürünlerinin kapatma gücü yüksektir. Daha az miktarda boya ile benzer ürünlerden daha fazla alan boyayabilirsiniz.
Spa, Hamam, Banyo, Duş çevresi gibi ıslak mekanlarda; özel geliştirdiğimiz antiküf ürünlerimizle ve Destek ürünlerimizden  suya dayanımı yüksek EMPRENYE ürünümüz ile “Camsı” yüzey oluşturarak Islak yüzeyler için alternatif çözümler sunarız.
Alçıpan ek yerleri ve benzeri birleşme noktalarındaki oluşmuş veya oluşma ihtimali olan çatlaklar için; *Destek ürünlerimizden ELASTIC PUTTY veya ELASTIC PUTTY EXTRA ürünlerimiz ile çözümler sunuyoruz.
İtalyan Tarzı Dekoratif Ürünlerimizden PEARLY, TRAVERTEN, SPATULA, MERMER, gibi ürünlerimizle tüm mekanlarınızda kullanılan veya kullanmayı düşündüğünüz renklerde çözümler sunuyoruz. İsteniyorsa bu ürünlerimizi de özel formule edilmiş EMPRENYE ürünümüzle “Camsı” yüzeylere dönüştürerek ıslak mekanlarınız için alternatif  seçenekler sunuyoruz.
Garaj ve Otoparklar için geliştirdiğimiz “Egzoz Dayanımlı Boya” sayesinde bu tarz kapalı,iyi havalanmayan, nemli ve sürekli egzoz gazlarına maruz kalan yüzeyler çok daha uzun süre ilk günkü canlılık ve görünümünü korur.