Antiküf Solüsyon
Mineral esaslı yüzeylerde oluşmuş olan yosun,bakteri,küf gibi mikroorganizmalara karşı su bazlı temizleyici solusyondur.
COSMOS ANTİKÜF SOLUSYON difüzlenme kabiliyeti ile yüzeyde daha önce oluşan mikroorganizmaların temizlenmesini,yüzeylerin korunmasını sağlar.
UYGULAMA ALANI
Mineral esaslı iç ve dış yüzeylerde oluşan yosun, bakteri, küf gibi mikroorganizmaların temizlenmesinde ve yeni oluşumlardan yüzeyin korunmasında kullanılır.
UYGULAMA ŞEKLİ
Çok kirli eski boyalı ve bakteri oluşmuş yüzeyler mekanik temizleme yapıldıktan sonra, COSMOS ANTİKÜF SOLUSYON inceltilmeden yumuşak tüylü fırça ile yüzeye bolca sürülür.
Boyama alanı
Yüzeye bağlı olarak iki katta yaklaşık 0.100-0.200 lt/m² alan boyar.
DİKKAT ve GÜVENLİK UYARILARI
Depolama ömrü açılmamış ambalajlarda +5°C sıcaklık üzerinde depolama şartlarında en az bir yıldır. Donmaktan koruyunuz, +5°C sıcaklık üzerinde uygulama yapılır. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Taşıma esnasında en fazla üç sıra üst üste yüklenir. (R22) Yutulduğunda sağlığa zararlıdır. (S2) Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. (S7) Sıkı kapatılmış kapta koruyunuz. (S24/S25) Göz ve deri temasından sakınınız.